Overslaan en naar de inhoud gaan

International Office

Voor al onze internationale betrekkingen en samenwerkingsverbanden staat ons International Office in. Dit overkoepelende orgaan wordt bijgestaan door de departementale International Offices.

Inkomende studenten en stafmobiliteit

Annelies Verstraeten
+32 3 220 57 35
annelies.verstraeten@ap.be

Uitgaande studenten en Manager Internationale Relaties

Véronique Blockhuys
+32 3 220 57 37
veronique.blockhuys@ap.be

Manager Internationale Projecten

Dominiek Timmermans
+32 3 220 57 38
+32 476 94 07 69
dominiek.timmermans@ap.be

Contact

Lange Nieuwstraat 101 (Lokaal 3.06)
2000 Antwerpen
international@ap.be

Adviseur Internationalisering

Geert Marrin
+32 3 220 32 64
geert.marrin@ap.be

Hoofd Onderzoek en Internationale Betrekkingen

Peter Partoens
+32 220 56 81
peter.partoens@ap.be

    Gezondheid en Welzijn

    Opleidingen Ergotherapie / Verpleegkunde / Vroedkunde

    Katrien Meys
    +32 3 220 56 03
    katrien.meys@ap.be

    Campus Spoor Noord - Noorderplaats 2
    2000 Antwerpen

    Opleiding Orthopedagogie

    David de Roey
    +32 3 220 55 07
    david.deroey@ap.be

    Campus Spoor Noord - Noorderplaats 2
    2000 Antwerpen

    Opleidingen Sociaal Werk

    Michel Tirions 
    +32 3 220 32 93
    michel.tirions@ap.be

    Campus Spoor Noord - Noorderplaats 2
    2000 Antwerpen

    Opleiding Toegepaste Psychologie

    Elisah D'Hooge 
    elisah.dhooge@ap.be

    Campus Spoor Noord - Noorderplaats 2
    2000 Antwerpen

    Management en Communicatie

    Opleidingen Bedrijfsmanagement / Hotelmanagement / Office Management / Toegepaste Informatica

    Inkomende en Uitgaande studenten

    Stephanie Goovaerts
    T+32 3 220 55 20
    stephanie.goovaerts@ap.be

    Internationale projecten

    Inge Verhaegen / Hilde Hoefnagels
    +32 3 220 55 33  / +32 3 220 56 29
    inge.verhaegen@ap.be / hilde.hoefnagels@ap.be

     

    Opleidingen Communicatiemanagement / Journalistiek

    Nadia Vissers
    +32 3 220 56 42
    nadia.vissers@ap.be

    Erasmus Belgica:
    Mrs. Kristel Dreessen
    +32 3 220 55 45
    kristel.dreessen@ap.be

    Onderwijs en Training

    Opleidingen Kleuteronderwijs / Lager Onderwijs / Secundair Onderwijs

    Bie Dirkx
    +32 3 220 32 34
    bie.dirkx@ap.be

    Campus Spoor Noord - Noorderplaats 2
    2000 Antwerpen

    Wetenschap en Techniek

    Opleidingen Biomedische Laboratoriumtechnologie / Chemie

    Goele Caethoven
    +32 3 220 55 84
    goele.caethoven@ap.be

    Campus Kronenburg - Kronenburgstraat 47
    2000 Antwerpen

    Opleidingen Elektromechanica / Energiemanagement

    Annelies Tytgat
    annelies.tytgat@ap.be 

    Campus Spoor Noord - Ellermanstraat 33
    2060 Antwerpen

    Opleiding Elektronica-ICT

    Tom Peeters
    +32 3 220 33 62
    tom.peeters@ap.be

    Campus Spoor Noord - Ellermanstraat 33
    2060 Antwerpen

    Opleiding Grafische en Digitale Media

    Erwin Listhaeghe 
    +32 3 220 33 49
    erwin.listhaeghe@ap.be

    Campus Spoor Noord - Ellermanstraat 33
    2060 Antwerpen

    Opleiding Integrale Veiligheid

    Gert Vandersypt
    +32 3 220 33 54
    gert.vandersypt@ap.be

    Campus Spoor Noord - Ellermanstraat 33
    2060 Antwerpen

    Opleiding Vastgoed

    Ellen Nobels
    ellen.nobels@ap.be

    Campus Spoor Noord - Ellermanstraat 33
    2060 Antwerpen

    Opleiding Voedings- en Dieetkunde

    Koen Vanherle
    +32 3 220 56 83
    koen.vanherle@ap.be

    Campus Kronenburg - Kronenburgstraat 47
    2000 Antwerpen

    Academie

    Opleidingen Beeldende Kunsten

    Eric Ubben
    eric.ubben@ap.be

    Administratieve ondersteuning door Faby van Grimberge
    faby.vangrimberge@ap.be

    Campus Mutsaard - Mutsaardstraat 31
    2000 Antwerpen

    Conservatorium

    Opleidingen Dans / Drama / Muziek

    Annelies Carbonnelle
    annelies.carbonnelle@ap.be

    Campus De Singel - Desguinlei 25
    2018 Antwerpen