Overslaan en naar de inhoud gaan

International Office

Voor al onze internationale betrekkingen en samenwerkingsverbanden staat ons International Office in. Dit overkoepelende orgaan wordt bijgestaan door de departementale International Offices.

Inkomende studenten

Annelies Verstraeten
+32 3 220 57 35
annelies.verstraeten@ap.be

Uitgaande studenten

Véronique Blockhuys
+32 3 220 57 37
veronique.blockhuys@ap.be

Stafmobiliteit & Interinstitutionele Overeenkomsten

Frauke Druant
+32 3 220 32 67
frauke.druant@ap.be

Financieel Manager Internationale Projecten

Dominiek Timmermans
+32 3 220 57 38
dominiek.timmermans@ap.be

Adviseur Internationalisering

Geert Marrin
+32 3 220 32 64
geert.marrin@ap.be

Hoofd Onderzoek en Internationale Betrekkingen

Els Severens 
+32 3 220 55 74
els.severens@ap.be

Contact

Campus Lange Nieuwstraat (Lokaal 3.06) 
Lange Nieuwstraat 101
2000 Antwerpen
international@ap.be