Overslaan en naar de inhoud gaan

Workshop: Meer verbinding door anders te communiceren

Tijdens deze interactieve workshop ontdekken leerlingen hoe professioneel en verbindend communiceren er in de praktijk uitziet.

Programma

Aan de hand van het principe ‘4× anders’ leren ze constructief feedback geven door anders te denken, anders te luisteren, anders te praten en anders om te gaan met gevoelens. We werken met concrete oefeningen, korte reflectiemomenten en casussen uit de professionele context van een sociaal werker.
De focus: een professionele basishouding ontwikkelen die essentieel is in opleidingen en beroepen waarin communicatie, samenwerking en empathie centraal staan.

Praktisch

  • Duur: 2 uur
  • Maximaal aantal deelnemers: 1 klasgroep
  • Doelgroep: Leerlingen 3de graad doorstroom- en dubbele finaliteit uit de richting 'Humane wetenschappen' of het studiedomein 'Maatschappij en Welzijn'.
  • Locatie: Campus Spoor Noord - Noorderplaats 2, 2000 Antwerpen
  • Mogelijke data:  van oktober tot mei
  • Contactpersoon: Stijn Belmans (stijn.belmans@ap.be) 

Een workshop aanvragen

Deelname aan de workshop
Contactgegevens