“Er wordt vanuit het werkveld gewerkt met heel veel praktische oefeningen. Top!” – Linda Swennen, zwembadbeheerder AGB
Graag gezien worden door je medewerkers is fijn, maar als leidinggevende moet je ook duidelijke verwachtingen stellen, opdrachten geven en soms streng zijn. Hoe vind je een evenwicht tussen beide, en ontwikkel je een ‘gezonde dosis’ assertiviteit?
In deze opleiding leer je als leidinggevende rustig maar stevig op te treden in verschillende professionele situaties. Je leert een aantal basisprincipes en technieken voor assertiviteit en communicatie. Daarnaast ga je aan de slag met je eigen ‘interne dialogen’ zodat die je eerder gaan stimuleren dan belemmeren.
Geen leidinggevende, maar wel geprikkeld? Dan is de opleiding 'Assertiviteit: sta sterker in je schoenen' misschien iets voor jou.
dag 1
dag 2
Terugkommoment - online
Leidinggevenden
Na deze opleiding ken je:
Na deze opleiding kun je:
30 september 2024
van 09.00uur tot 16.00uur
14 oktober 2024
van 09.00uur tot 16.00uur
25 november 2024
van 09.00uur tot 11.00uur
Liesbeth Wuyts, aPonto
€ 545,00