






In het kader van het TETRA-project General World Models voerde het Immersive Lab een praktijkonderzoek naar de evolutie in 3D-tools en de toepassingen daarvan.
Ontdek een nieuwe generatie van digitale creatie waarin tekst, afbeeldingen, video en 3D samenkomen. Met slimme AI-tools en creatieve workflows zet je een eenvoudig idee om in gedetailleerde 3D-modellen, realistische omgevingen, animaties en indrukwekkende virtuele producties.
Tijdens deze hands-on workshop verken je hoe Generatieve AI het creatieve proces kan ondersteunen, van conceptontwikkeling tot de realisatie van 3D-assets en filmische beelden. We tonen de nieuwste mogelijkheden, maar staan ook stil bij de beperkingen van de huidige technologie.
Een voorsmaakje:
De workshop gaat door op 17 November 2026 op AP Hogeschool, Campus Ellerman (Ellermanstraat 33, 2000 Antwerpen), met keuze uit een voor- of namiddagsessie.
Maximaal 10 personen per sessie om het overzichtelijk te houden.
Onze kenniscentra worden ondersteund door het Agentschap voor Innoveren en Ondernemen en AP Hogeschool.
