U bent hier

Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen

Wie is wie

Beleid en coördinatie

Johan Pas, hoofd School of Arts
+32 3 213 71 11 - johan.pas@ap.be

Vanessa Gelorini, diensthoofd administratie en organisatie
+ 32 3 213 71 52 - vanessa.gelorini@ap.be

Gabina De Paepe, directieadviseur
+32 3 213 71 11 - gabina.depaepe@ap.be

Mariella Devos, opleidingshoofd Beeldende Kunsten (Grafisch ontwerp, Juweelontwerp, Theaterkostuum, Mode)
+32 3 213 71 00 - mariella.devos@ap.be

Guy Bovyn, opleidingshoofd Beeldende Kunsten (Fotografie, Schilderkunst, Beeldhouwkunst, Vrije grafiek, In Situ)
+32 3 213 71 00 - guy.bovyn@ap.be

Indra Wolfaert, opleidingshoofd Specifieke Lerarenopleiding
+32 3 213 71 50 of 03 213 71 51 - indra.wolfaert@ap.be

Els De bruyn, coördinator Onderzoek in de Kunsten
+32 3 213 71 20 - els.debruyn@ap.be

Wouter Steel, coördinator vakgroep Tekenen
wouter.steel@ap.be

Ria De Boodt, coördinator vakgroep Theorie
ria.deboodt@ap.be

 

Studentenadministratie en onthaal 

Faby Van Grimberge, teamcoördinator studentenadministratie
+32 3 213 71 07 - faby.vangrimberge@ap.be

Linda Van der Gucht, administratief medewerker studentenadministratie
+32 3 213 71 16 - linda.vandergucht@ap.be

Astrid De Belder, administratief medewerker studentenadministratie
+32 3 213 71 00 - astrid.debelder@ap.be

Iris Boen, administratief medewerker studentenadministratie
+32 3 213 71 00 - iris.boen@ap.be

Karine Rotsaert, administratief medewerker studentenadministratie Mode                   
+32 3 206 08 80 - karine.rotsaert@ap.be

Studietrajectbegeleiding

Dani Magnus, medewerker domein onderwijs
+32 3 213 71 06 - dani.magnus@ap.be

Sofie Hiels, stafmedewerker onderwijs
+32 3 213 71 05 - sofie.hiels@ap.be

Faby Van Grimberge, teamcoördinator studentenadministratie
+32 3 213 71 07 - faby.vangrimberge@ap.be

Studieloopbaanbegeleiding

Sofie Hiels, stafmedewerker onderwijs
+32 3 213 71 05 - sofie.hiels@ap.be


Ombudswerking

Dani Magnus, medewerker domein onderwijs
+32 3 213 71 06 - dani.magnus@ap.be

Internationalisering

Eric Ubben, coördinator internationalisering
+32 3 213 71 00 - eric.ubben@ap.be
 

Financiën 

Rita Moonen, administratief medewerker financiën
+32 3 213 71 04 - rita.moonen@ap.be

Personeel 

Leslie Luypaert, administratief medewerker personeel
+32 3 213 71 33 - infopersoneel.ka@ap.be

ICT

Ben Hertschap, ICT helpdesk medewerker
+32 3 213 71 55 - helpdesk.ka@ap.be
 
Tom Dietvorst, ICT beheerder
+32 3 213 71 55 - helpdesk.ka@ap.be 

Communicatie, Productie & PR

Els Van den Eynden, coördinator projecten en tentoonstellingen
+32 3 213 71 10 - els.vandeneynden@ap.be

Stefan Vanthuyne, stafmedewerker communicatie 
+32 3 213 71 18 - stefan.vanthuyne@ap.be

Tine Marguillier, projectmedewerker communicatie en presentatie onderzoek in de kunsten
+32 3 213 71 17 - tine.marguillier@ap.be


Onderzoek

Els De bruyn, coördinator Onderzoek in de Kunsten
+32 3 213 71 20 - els.debruyn@ap.be

Leen Hammenecker, stafmedewerker onderzoek en maatschappelijke dienstverlening 
+32 3 213 71 03 - leen.hammenecker@ap.be 

Tine Marguillier, projectmedewerker communicatie en presentatie onderzoek in de kunsten
+32 3 213 71 17 - tine.marguillier@ap.be


Bibliotheek


Ine Boogmans, bibliothecaris 
+32 3 213 71 08 - ine.boogmans@ap.be