U bent hier

Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen

Wie is wie

Beleid en coördinatie

Eric Ubben, hoofd School of Arts
+32 3 213 71 11 contact via gabina.depaepe@ap.be

Sonja Spee, opleidingshoofd Beeldende Kunsten
+32 3 213 71 40 - sonja.spee@ap.be

Indra Wolfaert, opleidingshoofd Specifieke Lerarenopleiding
+32 3 213 71 50 of 03 213 71 51 - indra.wolfaert@ap.be

Els De bruyn, coördinator wetenschappelijk onderzoek
+32 3 213 71 20 - els.debruyn@ap.be

Gabina De Paepe, directiesecretaris
+32 3 213 71 11 - gabina.depaepe@ap.be

Steven Warmenbol, diensthoofd administratie
+ 32 3 213 71 52 - steven.warmenbol@ap.be

Studentenadministratie en onthaal 

Locatie Mutsaardstraat:
Faby Van Grimberge, dossierbeheerder studentenadministratie
+32 3 213 71 07 - faby.vangrimberge@ap.be

Linda Van der Gucht, medewerker studentensecretariaat
+32 3 213 71 16 - linda.vandergucht@ap.be

Tine Pauwels, onthaalmedewerker
+32 3 213 71 00 - tine.pauwels@ap.be

Locatie Nationalestraat:
Karine Rotsaert, onthaalmedewerker afstudeerrichting Mode                   
+32 3 206 08 80 - karine.rotsaert@ap.be

Studieloopbaanbegeleiding, ombudswerking en kwaliteitszorg

Sofie Hiels, coördinator studieloopbaanbegeleiding
+32 3 213 71 05 - sofie.hiels@ap.be

Dani Magnus, ombuds, IKZ en studietrajectbegeleiding
+32 3 213 71 06 - dani.magnus@ap.be

Internationalisering

Faby Van Grimberge & Sonja Spee
+32 3 213 71 00 - international.ka@ap.be

Financiën 

Rita Moonen, medewerker financiën
+32 3 213 71 04 -  rita.moonen@ap.be

Personeel 

Leslie Luypaert, medewerker personeel
+32 3 213 71 33 - infopersoneel.ka@ap.be

ICT

Ben Hertschap, ICT helpdesk medewerker
+32 3 213 71 55 - helpdesk.ka@ap.be
 
Tom Dietvorst, ICT beheerder
+32 3 213 71 55 - helpdesk.ka@ap.be 

Communicatie & PR 

Els Van den Eynden, coördinator projecten en tentoonstellingen
+32 3 213 71 10 - els.vandeneynden@ap.be

Stefan Vanthuyne, communicatieverantwoordelijke 
+32 3 213 71 18 - stefan.vanthuyne@ap.be

Tine Marguillier, projectmedewerker communicatie en presentatie onderzoek in de kunsten
+32 3 213 71 17 - tine.marguillier@ap.be

 

Bibliotheek

Karine Houthuys, bibliothecaris
+32 3 213 71 08 - karine.houthuys@ap.be

Ine Boogmans, bibliothecaris 
+32 3 213 71 08 - ine.boogmans@ap.be