U bent hier

Muziek

Docenten

Pagina's

Vakgroepvoorzitters (coördinerende docenten)

 

Algemene Culturele Vorming: Lies Colman  lies.colman@ap.be

Algemene Muzikale Vorming: Alain Craens alain.craens@ap.be

Jazz & lichte muziek: Els Smedts els.smedts@ap.be

Kamermuziek: Eline Groslot eline.groslot@ap.be , medewerker Kamermuziek: Yannicke Belis yannicke.belis@ap.be

Koperblazers: Ivo Hadermann ivo.hadermann@ap.be

Lage strijkers: Leo De Neve leo.deneve@ap.be

Percussie: Koen Wilmaers koen.wilmaers@ap.be

Piano, toetsinstrumenten, pianobegeleiding & coaching: Aäron Wajnberg aaron.wajnberg@ap.be

Tokkelinstrumenten: Roland Broux roland.broux@ap.be

Viool: Guido De Neve guido.deneve@ap.be

Vocale afdeling, directie en houtblazers: Luc Anthonis luc.anthonis@ap.be

 

Docenten ondersteunende vakken

 

AML

Edwig Abrath, Marc Lamoen

ANALYSE MUZIEK KLASSIEK

Agsteribbe Frank, Coppens Mathias, Henderickx Willem, Senden Yves, Stryckers Piet, Van Puymbroeck Stefan, Weytjens Stephan

ARRANGEMENT

Peter Thys

BAROKREPERTOIRE

Guy De Mey 

BASSO CONTINUO

Ewald Demeyere, Korneel Bernolet

BEGELEIDING EN COACHING

Andrew Wise en Aäron Wajnberg

BEWEGING

Lichamelijk bewustzijn, Yoga, conditietraining, hedendaagse dans

Magda Thielemans (coördinatie), Stijn Van Hove (Antwerp Yoga), Marjolein Elsink

COACHING REPERTOIRE ZANG

Koen Kessels, Andrew Wise

COMMUNICATIE

Eva de Hondt

CREATIEF (EIND)PROJECT

Mathias Coppens (incl. Coördinatie), Francis Pollet, Joan Rycken, Karla Verlie

CULTURELE STROMINGEN

Dimitri Goossens

ENCYCLOPEDIE VAN HET ORGEL

Peter Strauven

DIDACTIEK VAN HET ARTISTIEK LEREN

Jan Staes, Lies Colman

ELEKTRONISCHE MUZIEK

David Baeck , Bruno Ferreira , Wim Henderickx, Jorrit Tamminga

FILOSOFIE VAN DE MUZIEK

Yves Senden

GEHOORVORMING

Paul Dinneweth, Edwig Abrath, Peter Maus

HARMONIE VAN DE 20STE EEUW

Alain Craens

INLEIDING TOT MUZIEKPRAKTIJK

Karla Verlie

INLEIDING TOT ORKESTDIRECTIE/ ORKESTDIRECTIE NEVENVAK

Ivo Venkov

INSTRUMENTENLEER

Peter Thys

KAMERMUZIEK

Eline Groslot (coördinatie)

Frank Agsteribbe, Ludwig Albert, Hans de Jong, Jan De Maeyer, Guido De Neve, Justus Grimm, Ivo Hadermann, Sophie Hallynck, Levente Kende, 

Lode Leire, Polina Leschenko, Ivo Lybeert, Ludo Mariën, Luk Nielandt, Francis Pollet, Francis Reusens, Eliane Rodrigues, Johan Rycken, Jan Sanen, Yves Senden, France Springuel, 

Rik Vercruysse, Joris Verdin, Carlo Willems, Koen Wilmaers

KLAVECIMBELBEGELEIDING

Luc Vanvaerenbergh

LIEDKLAS

Jozef De Beenhouwer, Lucienne Van Deyck

LITERATUURSTUDIE

Steven De Roeck, altviool

Jan De Maeyer en Jan Smets, blazers

Lieselot Watté, cello

Lode Leire, contrabas

Sophie Hallynck, harp

Koen Wilmaers, percussie

Francis Reusens, viool

Ludo Mariën, accordeon

Roland Broux, gitaar

Luc Vanvaerenbergh, Frank Agsteribbe en Mathias Coppens, piano

Abts Gerda, mandoline

Albert Ludwig, marimba

Hendrix Geert, koordirectie

Van der Roost Jan en Verhaert Steven, hafabra directie

Wilfried Van Gorp, postgraduaat suzukitraining

MUZIEK EN COMPUTER

Peter Knockaert

MUZIEK EN LITERATUUR

Luc Joosten 

MUZIEKGESCHIEDENIS

Couck Nico, Schreurs Eugeen, Senden Yves, Weytjens Stephan

MUZIEKSCHRIFTUUR

Craens Alain, Demeyere Ewald, Donvil Eric, Thomas Peter, Thys Peter, Van Puymbroeck Stefan, Vervloet Willy, Weytjens Stephan

NEVEN- STEUN en AANVERWANTINSTRUMENT 

Lies Colman, Mathias Coppens, Stephanie Proot, piano

Filip Neyens, contrafagot

Anke Lauwers, piccolo

Luk Nielandt, althobo

Vlad Weverbergh, basklarinet

Luc Vanvaerenbergh, Ewald Demeyere, klavecimbel

Piet Kuijken, pianoforte

Joris Verdin, orgel

ONDERNEMERSCHAP

NN

ONDERZOEKSPROJECT

Yves Senden (incl. coördinatie), Eugeen Schreurs

ONTWIKKELINGSPSYCHOLOGIE

Jo Stijnen

ORATORIUM, INLEIDING TOT ORATORIUM

Andrew Wise

ORGELBOUW

Joris Verdin

OPERA

Guy Joosten

PIANO VOOR ZANGERS 

Hedwig Vanvaerenbergh (Praktische Harmonie)

Lies Colman, Mathias Coppens, Stephanie Proot, Aäron Wajnberg

PIANOBEGELEIDING

Aaron Wajnberg (incl. coördinatie), Polina Bogdanova, Stefan De Schepper, Tom Hermans, Bart Lemmens, Kiyotaka Izumi, Jean-Marie Van Broeckhoven, Nils van der Plancken, Ivo Venkov, Andrew Wise, Annemie Wuyts

MUSICEERPRAKTIJK

Ann Lommelen

POSTGRADUAAT KINDER- EN JEUGDKOORDIRECTIE

Marleen De Boo

POSTGRADUAAT SUZUKI TRAINING VOOR STRIJKERS 

Wim Meuris, Koen Rens, Veerle Van Gorp, Wilfried Van Gorp  

PRAKTISCHE HARMONIE EN IMPROVISATIE

Yves Senden (incl. coördinatie), Walter Baeken, Korneel Bernolet, Hendrik Braeckman , Paul Dinneweth, Ewald Demeyere, Hedwig Vanvaerenbergh, Luc Vanvaerenbergh, Stephan Weytjens, Carlo Willems 

RESEARCH

Yves Senden, Korneel Bernolet, Bruno Bouckaert, Nico Couck, Ewald Demeyere, Stephan Weytjens, Nico Couck

SPEL EN SCENISCHE PRESENTATIE

Guy Joosten, Helen Suyderhoud 

SCENISCHE IMPROVISATIE

Guy Joosten

STAGE 

Ann Lommelen, Aäron Wajnberg

STEMVORMING

An Engels

STUDIUM GENERALE 

Diverse sprekers

SPECIFIEKE ORGELKUNDE

Joris Verdin

TAALCOACHING

Sabrina Avontario, taalcoaching Italiaans  

Anne Cambier, taalcoaching Frans

Andrew Wise, taalcoaching Engel

Marnie Zschöckner, taalcoaching Duits

TOEGEPASTE AML OP GITAAR

Hendrik Braeckman

TRANSPOSITIE

Ivo Hadermann