U bent hier

Muziek

Contactgegevens

Koninklijk Conservatorium Antwerpen, opleiding Muziek
AP Hogeschool
Desguinlei 25
2018 Antwerpen
conservatorium@ap.be
T +32 3 244 18 00

Campus conservatorium. Foto Frederik Beyens


Studentensecretariaat Muziek

Yannicke Belis
+32 3 244 18 01

Medewerker planning

Katleen Imbrechts

Coördinatie

Opleidingshoofd Muziek
Inge Simoens

Coördinator Jazz / lichte muziek
Els Smedts

Vakgroepvoorzitters

Algemene muzikaal vormende vakken: Alain Craens alain.craens@ap.be
Directie , houtblazers, vocale afdeling: Luc Anthonis luc.anthonis@ap.be
Jazz & lichte muziek: Els Smedts els.smedts@ap.be
Coördinatie kamermuziek: Eline Groslot eline.groslot@ap.be
Koperblazers: Ivo Hadermann ivo.hadermann@ap.be
Lage strijkers: Leo De Neve leo.deneve@ap.be
Onderzoek en Geïntegreerde masterproef: Yves Senden yves.senden@ap.be
Percussie en Musiceerpraktijk: Koen Wilmaers koen.wilmaers@ap.be
Toetsinstrumenten, Pianobegeleiding & coaching: Aäron Wajnberg aaron.wajnberg@ap.be
Tokkelinstrumenten: Roland Broux roland.broux@ap.be
Viool: Guido De Neve guido.deneve@ap.be

Artistieke staf Muziek

Verantwoordelijk voor de volgende disciplines:
Alain Craens: Algemene muzikale vorming, tokkelinstrumenten, blazers
Justus Grimm: kamermuziek, strijkers
Els Smedts: Jazz en lichte muziek
Koen Kessels: vocale afdeling, orkest, ensemble toetsinstrumenten, percussie, begeleiding