“De verschillende aspecten van vrijwilligerswerk kwamen aan bod met goede voorbeelden uit de praktijk én ruimte voor interactie”, Lies Uitdenhouwen, vrijwilligerscoördinator, lokaal bestuur Kalmthout
De inzet van vrijwilligers kan een grote meerwaarde betekenen voor jouw lokaal bestuur. Maar hoe zorg je ervoor dat jouw vrijwilligersbeleid de juiste mensen aantrekt, ondersteunt en behoudt? Hoe waardeer je vrijwilligers zodat ze gemotiveerd en betrokken blijven? Hoe maak je van je vrijwilligers ambassadeurs?
Tijdens deze opleiding loodsen we je door de processen van een goed en vooral waarderend vrijwilligersbeleid. Je komt te weten welke stappen je moet zetten, waar je moet aan denken en hoe je er een toekomstgericht beleid van maakt.
dag 1
dag 2
beleidsmedewerkers, leidinggevenden, consulenten, coördinatoren,…
Na deze opleiding ken je:
Na deze opleiding kun je:
31 mei 2024
van 09.00uur tot 16.00uur
07 juni 2024
van 09.00uur tot 16.00uur
Bart Wolput, Give a Day
€ 480,00