Het wegbeheer is een kluwen van regels en richtlijnen. Vaak is het moeilijk om door de bomen het bos nog te zien en worden verkeerstekens naar best vermogen geplaatst. Maar gebeurt dit steeds correct?
Tijdens deze opleiding krijg je aan de hand van veel praktijkvoorbeelden een beeld van de wijze waarop omgegaan moet worden met de verschillende soorten wegsignalisatie. We bekijken stapsgewijs hoe dit aangepakt kan worden. Na deze opleiding ben je in staat om de signalisatie op grondgebied van jouw bestuur te analyseren en aan te pakken.
Mobiliteitsambtenaren, verkeersdeskundigen, medewerkers technische dienst en openbare werken van gemeentebesturen en politiezones
Na deze opleiding ken je:
Na deze opleiding kan je:
Vereiste voorkennis: basiskennis met betrekking tot de wegcode, de inrichting en het gebruik van het openbaar domein of de opleiding ‘initiatie in de verkeerswetgeving’ gevolgd hebben
21 september 2023
van 09.00uur tot 13.00uur
28 september 2023
van 09.00uur tot 13.00uur
05 oktober 2023
van 09.00uur tot 13.00uur
12 oktober 2023
van 09.00uur tot 13.00uur
Eric Aerts, Aacon
€ 370,00