Motiverende Gespreksvoering is een cliëntgerichte benadering die mensen helpt hun gedrag zelf te veranderen. De intrinsieke motivatie van de cliënt wordt onderzocht aan de hand van gesprekstechnieken. Deze intrinsieke motivatie is de belangrijkste dobber waarop een succesvolle verandering van gedrag tot stand komt.
Ergotherapeuten en andere zorgverleners
Meer informatie volgt op een later tijdstip.
De kostprijs voor deze studiedag bedraagt 30€.
Inschrijven kan via onderstaand inschrijvingsformulier met de code 2307. Je kan inschrijven tot uiterlijk 2 september 2023. Na afloop ontvang je een deelnamecertificaat.
De studiedag zal doorgaan bij een minimum van 8 deelnemers.
Kom met de fiets of het openbaar vervoer naar onze campus. Kijk zeker op Slim naar Antwerpen om jouw route te plannen. Kom je toch met de auto, dan kan je (betalend) parkeren in de parking van ZNA Cadix of de omliggende straten.
13:30 tot 16:30